Šiltnamis Botanik premium su krab sistema

Dydis:
Plotis 3,08 m.
Aukštis 2,00 m.
Ilgis 4,0 m arba pasirinktinai
Rėmas: cinkuotas vamzdis 20×40 mm, galai suvirinti.
Lankai: 1,0 m atstumu, vientisi.
Danga: 4 mm arba 6 mm Tvirtinama savisriegiais.
Sistema „KRAB“.

400,00 €
445,00 €
Pristatymo terminas: 2-7 d.d
  • -45,00 €
  • Naujiena

Šiltnamis Botanik premium su krab sistema

Pristatymo terminas: 2-7 d.d
Prieinamumas: Prekė yra sandelyje

Dydis:
Plotis 3,08 m.
Aukštis 2,00 m.
Ilgis 4,0 m arba pasirinktinai
Rėmas: cinkuotas vamzdis 20×40 mm, galai suvirinti.
Lankai: 1,0 m atstumu, vientisi.
Danga: 4 mm arba 6 mm Tvirtinama savisriegiais.
Sistema „KRAB“.

Pasirinkite ilgį
Polikarbonato dangos storis
400,00 €
445,00 €
400,00 €
445,00 €

Tai tvirčiausias mūsų parduodamas arkinis 3 m pločio šiltnamis. Originalios konstrukcijos karkasas labai tvirtas ir ilgaamžis, jam naudojamas cinkuotas keturkampis vamzdis kuris jungiamas specialiais Krab sistemos elementais. Lankai ir skersiniai kurių yra net septynios eilės gaminami iš tokio pat storio ( 20×40 mm ) keturkampio vamzdžio. Šio šiltnamio dangai atraminis plotas yra labai didelis palyginus pagal kitus šiltnamius, nes danga gula ne tik ant lankų, bet ir rišamųjų skersinių ir tai dėka Krab sistemos. Šiam šiltnamiui skaičiuojama galima apkrova 280 kg/m2, tai labai didelis rodiklis. Galima įmontuoti papildomus stoglangius, varstomus ranka ar automatinius.

Jeigu planuojate statyti ant pačių gaminto pamato, o ne ant kojelių, užsakinėdami informuokite mus. Statant šiltnamį ant pamato reikalingos papildomos detalės.

Konstrukcija

Botanik Premium su Krab sistema šiltnamio rėmas gaminamas iš cinkuoto 20×40 mm keturkampio vamzdžio. Šiltnamis turi duris abiejuose šiltnamio galuose, durys yra su orlaidėm vėdinimui. Šiltnamio priekinė ir galinė dalys atvyksta jau suvirintos, lankai yra vientisi ir statomi 1 m atstumu (neišsigaskite, naudojant Krab sistemą atstumas tarp lankų nėra svarbus).

Pamatas šiam šiltnamiui nėra būtinas, nes į komplektą įeiną kojos kurios puikiai jį suriša su žeme, tačiau norintiems maksimalaus stabilumo, turime paruošę šiam šiltnamiui 90 mm cinkuoto plieno pamatą, kuris turi dar geresnį tvirtinimą į žemę, palengvina jo statybą, paaukština šiltnamį, leidžia patogiau aplink šiltnamį nupjauti žolę.

Danga

Šiltnamis komplektuojamas su 4 mm arba 6 mm kanaline polikarbonatine danga. Danga gaminama naudojant SABIC (Saudo Arabija) ir COVESTRO (Vokietija) žaliavas. Gamybai naudojama italų kompanijos „OMIPA spa“ įranga. Visas mūsų parduodamas polikarbonatas turi UV apsaugą. Dangai suteikiama 10 m gamintojo garantija.

Neapsigaukite, dažnu atvėju, labai žemas kainas siūlantys pardavėjai, nutyli apie komplektuojamą dangą ir parduoda šiltnamius su nekokybiška danga, kurią 1-2 m bėgyje reikia keisti. Norint pakeisti į kokybišką dangą gali tekti sumokėti ir iki 50% šiltnamio kainos.

Montavimas

Botanik grupės šiltnamių montavimas labai paprastas, juos susirinkti gali kiekvienas. Kadangi priekinė ir galinė dalys atvyksta jau suvirintos, o lankai statomi tarp šių dalių yra vientisi, šiltnamis pastatomas per labai trumpą laiką. Danga tvirtinama savisriegiais. Pats šiltnamis pasistato ant į komplektą įeinančių kojų, kurios įsileidžia į žemę. Į komplektą pridedama išsami surinkimo instrukcija.

Visus mūsų parduodamus šiltnamius, už papildomą mokestį, gali sumontuoti ir mūsų rekomenduojami meistrai, dėl surinkimo galite teirautis telefonu.

Pristatymas

Šiltnamį jums pristatysime NEMOKAMAI ! Be to perkantiems šiltnamį visų kitų prekių parduodamų mūsų parduotuvėje pristatymas taip pat nieko NEKAINUOS

Visus šiltnamius vežame savo transportu, todėl pristatymo laiką galima derinti. Prieš vežant šiltnamį visuomet susisiekiame dėl pristatymo laiko.

Dydis Plotis – 3,08 m, aukštis – 2 m, ilgis 4 m / 6 m / 8 m, + 2 m
Konstrukcija 20×40 mm iš abiejų pusių cikuotas vamzdis, KRAB sistema
Danga 4 arba 6 mm
Dangos tvirtinimas Savisriegiai su guminėmis tarpinėmis, plačios galvutės
Dangos pjaustymas Danga pristatoma lapais 2,1×6 m, vieną lapą reikia susipjaustyti galams, kiti dengiami ant viršaus
Skylutės varžtams Konstrukcijos surinkimui skylės paruoštos, dangos tvirtinimui savisriegiais sukama tiesiai į metalą (pragręžia nesunkiai)
Tvirtinimas į žemę Yra kojelės tvirtinimui į žemę, galima komplektuoti su pamatu ar statyti ant jūsų
Rankenėlės ir užraktai Komplekte rankenėlės iš išorės ir vidaus
Tarpai arkų 1 m
Polikarbonato jungimas Jungiama užleidžiant lapus vieną ant kito
Durys ir orlaidės Komplektacijoje durys priekyje ir gale, durų viršuje orlaidės.
Difuzinė juosta ir polikarbonato užbaigimo profiliai Nėra, įsigijama atskirai
Metalas 1 mm, cinkuotas iš abiejų pusių
Varžtai Cinkuoti
Kabliukai Yra
Įpakavimas Konstrukcijos priekis-galas, lankai, surišti tarpusavyje (ilgis 3 m, aukštis 2 m, plotis 0,15 m), polikarbonatas susuktas į ruloną (ilgis 2,1 m, skersmuo ~0,8 m), dėžutė su varžtais ir kitomis tvirtinimo detalėmis.
Instrukcija Yra
Pagaminimo šalis Baltarusija
Gamintojas Botanic
Surinkimo sudėtingumas (nuo 1-lengva iki 10-sunku) 3

No customer reviews for the moment.

 
Atsiskaitymo būdai
  • Bankinis
    pavedimas
  • Atsiskaitymas grynais