Plotis
Ilgis
Rėmas
Forma
Danga
Konstrukcijos tipas
Tvirtinimas į žemę
Dangos tvirtinimas
Tarpai arkų
Metalas
Filter
  • Tik 10€ pristatymas visoje Lietuvoje.
  • Galimybė atsiskaityti grynais, pavedimu arba pirkti lizingu
  • 10 metų garantija polikarbonato dangai
  • 3 metų garantija šiltnamiams
  • Sertifikuota polikarbonato danga.
Filtruoti

Namelio formos/šlaitiniai šiltnamiai

Latviški šiltnamiai – tiems, kas ieško aukščiausios kokybės ir garantuoto tvirtumo. Latviški šiltnamiai išsiskiria tuo, kad yra namuko formos, o tai ne tik itin tvirta, bet ir jauki konstrukcija. Kaip tik šiuo metu dairotės, kur geriausi latviški šiltnamiai? Esame tikri, kad tokius rasite www.sodenis.lt. Pas mus platus latviškų šiltnamių asortimentas: „Clasic“, „Victoria“, „Deluxe house“, „Comfort“, „Leon“.

Sunku išsirinkti? Esame tam, kad padėtume! Latviški šiltnamiai „Clasic“ – idealiausias latviško šiltnamio pavyzdys. Šie šiltnamiai jaukūs, tvirti, stabilūs bei kokybiški. Norite daugiau erdvės? Tuomet tai suteiks latviški šiltnamiai „Victoria“ ir „Deluxe house“. O gal vis dėlto jums reikia, kad šiltnamis būtų kompaktiškas? Tuomet geriau nei latviški šiltnamiai „Comfort“ ir „Leon“ nerasite.

Jau minėjome, kad latviški šiltnamiai išsiskiria aukšta kokybe ir tvirtumu. O taip yra dėl to, kad šie šiltnamiai gaminami iš stipraus U formos profilio, kuris užtikrina šiltnamio stabilumą ir patikimumą. Be to, dauguma latviškų šiltnamių yra komplektuojami su specialiu pamatu ir iš labai aukštos kokybės polikarbonato, gaminamo iš vokiškų žaliavų. O, kas galėtų paneigti, kad vokiška kokybė – viena aukščiausių ir geriausių? Taip pat latviškų šiltnamių gamybai naudojamos aukšto tikslumo staklės, tad šių šiltnamių konstrukcija gerai cinkuota ir turi visas reikiamas skylutes surinkimui.

Atsiskaitymo būdai
  • Bankinis
    pavedimas
  • Atsiskaitymas grynais