• Tik 30€ pristatymas visoje Lietuvoje.
  • Galimybė atsiskaityti grynais, pavedimu arba pirkti lizingu
  • 10 metų garantija polikarbonato dangai
  • 3 metų garantija dušams
  • Sertifikuota polikarbonato danga.
Filtruoti

Lauko dušai

Mūsų šalyje vis didesnio populiarumo sulaukia lauko dušai. Nė neabejojame, kad bėgant metams sunkiai rasime nuosavą kiemą, kur nebūtų įrengtas lauko dušas.  O populiarumas sparčiai auga ne veltui. Lauko dušas – itin patogus ir praktiškas įrenginys, kuris netgi labai palengvina kasdienybę.

Susidomėjote? Tuomet lauko dušai iš Sodenis.lt yra tai į ką turėtumėte atkreipti dėmesį ir įsigyti. Mūsų parduodami lauko dušai – aukščiausios kokybės, tvirti, ilgaamžiai, modernaus dizaino ir už gerą kainą. Mes esame tam, kad jūs galėtumėte mėgautis maudynėmis, kur tik panorėję ir kada panorėję.
 
Įdomu, kuo ypatingi ir, kam reikalingi lauko dušai? Užsukote ten, kur reikia, nes Sodenis.lt pasiruošę atsakyti į visus šiuo klausimus.
 
Praktiškumas – viena iš itin naudingų lauko dušų ypatybių. Lauko dušas gali būti įrengtas ten, kur jūs tik panorėsite. Vienintelė būtina sąlyga jam įrengti – laukas. Bet tai ir taip aišku, ar ne?
Taigi lauko dušas gali būti pastatytas jūsų kieme, sode ar bet kurioje kitoje vietoje, kur tik pageidausite. 
 
Manote,  kad praustis lauke tikrų tikriausia nesąmonė? Garantuojame, išbandžius maudynes po atviru dangumi kaipmat pakeisite šią savo nuomonę.

Įsivaizduokite, kad lauke yra labai karšta, arti nėra jokio vandens telkinio, kur tuomet atsigaivinti? Aišku, kad tam puikiai tiks lauko dušas.

Arba kita situacija: dirbate lauko darbus ir norite nusiprausti. Ir tai galite padaryti iškart, neparėjus į vidų. Kaip? Žinoma, kad čia ir vėl gelbėja lauko dušas. Tokios ir daugelis kitų situacijų padeda suprasti, kad

lauko dušai – itin reikalingi įrenginiai, kurie gerokai supaprastina buitį.

Ieškote, kur tikrai kokybiški lauko dušai? Patikiname, kad įsigiję lauko dušą iš Sodenis.lt nei jo kokybe, nei funkcionalumu tikrai nenusivilsite. Siūlome net kelių rūšių lauko dušus: lauko dušai su tentu, lauko dušai su prieangiu ir klasikinio modelio lauko dušai. Rinkitės jums labiausiai patinkantį ir geriausiai jūsų lūkesčius patenkinantį lauko dušą ir mėgaukitės maudynėmis lauke.

Išsirinkote? Tuomet Sodenis.lt nori jums padėti apsispręsti, kur statyti lauko dušą, kad jis jus visokeriopai tenkintų.

Pirmiausia, pagalvokite apie vietą: kokioje sklypo vietoje norėtumėte, kad stovėtų lauko dušas? Galbūt arti medžių, o gal po medžiu. Galbūt kažkur atokiau, kiemo kampe. Čia viskas priklauso tik nuo jūsų ir nuo jūsų norų.

Pasirūpinkite privatumu. Kaip bebūtų, prausimasis  – gan intymus ritualas. Tad rekomenduotina, kad lauko dušas būtų pastatytas taip, kad jo nepasiektų smalsūs, svetimų žmonių žvilgsniai.

 

Atsiskaitymo būdai
  • Bankinis
    pavedimas
  • Atsiskaitymas grynais