Lauko tualetai

Tikriausiai daug kam išgirdus žodžių junginį – lauko tualetai –  prieš akis išnyra gan liūdnokas vaizdelis, ar ne? Įsivaizduojate nelabai išvaizdų statinį, į kurį retai kada norisi įkelti koją. Tačiau pats metas išmesti  tokį  vaizdą iš galvos.

Sodenis.lt esantys lauko tualetai – modernūs, gražūs, tvirti ir jais itin patogu naudotis. Garantuojame, pas mus įsigytas lauko tualetas bus ta vieta, kurioje nejausite jokio diskomforto. Anaiptol, mūsų lauko tualetai yra tam, kad jaustumėtės kaip namuose.
 
Kalbant apie lauko tualetus, natūralu, kad pirmiausia iškyla klausimas: ar jie dar dažnai naudojami? Atsakome, kad tikrai taip. Lauko tualetai ir šiais laikais yra labai populiarūs bei reikalingi.

Taip jau yra, kad ne visuose sodybose ar atokesnėse gyvenvietėse yra vandentiekis. Na, o jei nėra vandentiekio nėra ir kanalizacijos. Nėra kanalizacijos nėra ir mums įprasto tualeto, tiesa? Tokiu atveju lauko tualetas yra nepamainomas.

Taip pat lauko tualetai yra reikalingi ir įvairiose statybos aikštelėse, ar  kuriam laikui yra pastatomi tam tikrose vietose, kol bus įrengtas vandentiekis.

Domina modernus lauko tualetas? Jums yra reikalingas lauko tualetas sode? O galbūt dairotės, kur geriausi lauko biotualetai? Tuomet esate ten, kur reikia. Sodenis.lt siūlo rinktis tik iš kokybiškų, modernių, tvirtų ir visapusišką komfortą jums suteiksiančių lauko tualetų.

Tiems, kam reikalingas lauko tualetas sode ar  kitoje gyvenvietėje, kur nėra vandentiekio, mūsų rekomenduojamas lauko tualetas su medine pakyla – puikus pasirinkimas. Šis lauko tualeto modelis – itin modernus, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios užtikrina tualeto stabilumą, tvirtumą ir, žinoma, ilgaamžiškumą. Patogus ir dailus lauko tualetas tam, kad net ir gamtos apsuptyje galėtumėte naudotis nepamainomais patogumais.

Ieškote biotualetų? Sodenis.lt yra biotualetai, kurie jums suteiks komfortą keliaujant, apsistojus vietose, kur nėra kanalizacijos – sodyboje ar vienkiemyje. Būtina pažymėti ir tai, kad biotualetai – neatskiriama statybviečių dalis.

Norėtume pabrėžti, kad pas mus itin kokybiški durpiniai biotualetai. Klausiate: kuo durpiniai biotualetai ypatingi? Suskubstame paaiškinti, kad pasirinkus tokį lauko tualetą, kompostavimui yra naudojamos durpės, kurios neleidžia sklisti nemaloniems kvapams, sugeria skysčio perteklių ir skatina patį kompostavimosi procesą.
Lauko kabina su durpiniu biotualetu iš Sodenis.lt – sprendimas, dėl kurio tikrai neteks nusivilti. Modernu, higieniška, patogu. Ko daugiau reikia, ar ne?
 
Nors mes žinome, ko dar reikia – geros kainos. Sodenis.lt esantys lauko tualetai ne tik suteiks jums visokeriopą komfortą, gerokai palengvins gyvenimą ar darbą gamtoje, kur nėra vandentiekio, bet ir leis sutaupyti. Mūsų lauko tualetai – itin geromis kainomis, kurios tikrai nesikandžioja ir yra prieinamos.  Įsigykite ir visur jauskitės lyg namuose.
Atsiskaitymo būdai
  • Bankinis
    pavedimas
  • Atsiskaitymas grynais