Plotis
Ilgis
Rėmas
Forma
Danga
Konstrukcijos tipas
Tvirtinimas į žemę
Dangos tvirtinimas
Tarpai arkų
Metalas
Filter
 • Tik 30€ pristatymas visoje Lietuvoje.
 • Galimybė atsiskaityti grynais, pavedimu arba pirkti lizingu
 • 10 metų garantija polikarbonato dangai
 • 3 metų garantija šiltnamiams
 • Sertifikuota polikarbonato danga.
Filtruoti
 • Top pasiūlymas
Agronom Eko (3x6m)

Agronom Eko (3x6m)

Nuo 420,00 €
470,00 € -50,00 €
 • Unikalus dizainas
Šiltnamis Strėlė (3.0 m...

Šiltnamis Strėlė (3.0 m pločio)

Nuo 495,00 €
545,00 € -50,00 €

Lašo formos šiltnamiai

Baltarusiški šiltnamiai – ieškantiems laiko patikrintos kokybės! Baltarusiški polikarbonatiniai šiltnamiai išsiskiria ilgaamžiškumu, tvirtumu ir patikimumu. Be to, tai ir itin ekonomiškas sprendimas, norintiems įsigyti kokybišką bei tvirtą šiltnamį už gerą kainą.

Domina baltarusiški šiltnamiai? Intensyviai ieškote, bet neišsirenkate? Apsidairykite po Sodenis.lt siūlomą baltarusiškų šiltnamių asortimentą. Pas mus platus baltarusiškų šiltnamių pasirinkimas: „Botanik Premium Smart“, „Botanik Tulpė“, ‚Botanik Tulpė Smart“, „Botanik Premium“, „Nova“, ‚Liuks“.

Reikėtų pažymėti, kad baltarusiški šiltnamiai „Botanik“ yra vieni mėgstamiausių bei populiariausių. Kodėl? Todėl, kad šie baltarusiški polikarbonatiniai šiltnamiai dar nieko nenuvylė savo tvirtumu bei patikimumu. O jei trokštate naujienų, tuomet „Botanik Tulpė“ šiltnamis – skirtas jums! Tai išmanusis šiltnamis su daugybe privalumų. Reikia palaistyti šiltnamyje augančias daržoves? Nesivarginkite, tiesiog pasukite rankenėlę ir bus palaistyta. Daugiau jokių nugaros lankstymų, laistytuvų tampymų! Taip pat šie baltarusiški šiltnamiai turi automatinį vėdinimą, veikiantį pagal temperatūros pokyčius – orlaidės darinėsis priklausomai nuo temperatūros, todėl jums nebereikės rūpintis durų varstymu. Tiesiog svajonė, o ne šiltnamis, tiesa?

Jei vis dėlto ieškote išskirtinai erdvaus šiltnamio, tuomet šiltnamiai „Nova“ yra tai, ko jums reikia. Šie baltarusiški šiltnamiai su aukštomis, vertikaliomis sienomis yra itin erdvūs, o dideli plotai – kelias į gausesnį derlių, ar ne?
Taip pat negalime pamiršti ir ypatingai tvirtų „Liuks“ šiltnamių. Tai kone tvirčiausi baltarusiški šiltnamiai rinkoje – dvigubai storesni lankai užtikrintai atlaikys sniego apkrovas ar derliaus svorį, naudojant pririšimo sistemą.
Taip pat kalbant apie baltarusiškus polikarbonatinius šiltnamius reikėtų paminėti ir tai, kad šių šiltnamių priekinė ir galinė dalys atvyksta jau pilnai suvirintos, o lankai išlenkti iš vientiso vamzdžio. Tad lengvas ir paprastas surinkimas – garantuotas.

Atsiskaitymo būdai
 • Bankinis
  pavedimas
 • Atsiskaitymas grynais