Stoglangio atidarytuvas...

Stoglangio atidarytuvas Thermovent

25,00 €
35,00 € -10,00 €

Šiltnamių priedai

Šiltnamių priedai – reikalingi tam, kad šiltnamis teiktų visapusišką naudą, juo būtų patogu ir paprasta naudotis, o derlius augtų itin komfortiškomis sąlygomis.

Sodenis.lt – tik kokybiški ir jums praversiantys šiltnamių priedai bei platus jų pasirinkimas. Svarbiausia, kad mūsų polikarbonatinių šiltnamių priedai yra, išties, naudingi bei reikalingi ir už prieinamą kainą. Garantuojame,  čia įsigyti šiltnamių priedai leis jums daug paprasčiau ir kokybiškiau pasirūpinti savo derliumi. Na, o kuo geriau pasirūpinta derliumi, tuo jis gausesnis ir skanesnis, ar ne?

Kaip jau minėjome, siūlome itin platų šiltnamių priedų asortimentą. Pas mus yra šiltnamių savininkams taip reikalingas lysvių atskyrimas, kuris leis lengvai suformuoti lysves tiek šiltnamyje, tiek sklype. Be to, mūsų siūlomas lysvių atskyrimas – pagamintas iš cinkuoto metalo, o tai reiškia, kad jis tarnaus jums gerokai ilgiau nei mediniai atitvarai.

Domina savo darbą geriausiai atliekanti laistymo sistema? Puiku, nes itin kokybiškos bei pritaikytos įvairiems poreikiams laistymo sistemos – Sodenis.lt.  Siūlome rinktis tokią laistymo sistemą, kuri jums suteiks daugiausiai naudos ir leis geriausiai pasirūpinti šiltnamyje augančiu derliumi. Galbūt tai automatinė laistymo sistema? O gal gravitacinė šiltnamio laistymo sistema? Pasidairykite po mūsų siūlomą asortimentą, kur kokybiškos laistymo sistemos už itin gerą kainą.

Jums reikalingas stoglangis šiltnamiui? Užsukote ten, kur reikia, nes Sodenis.lt – įvairus stoglangių šiltnamiams pasirinkimas. Svarbu pažymėti, kad stoglangis šiltnamiui yra, išties, reikalingas, nes suteikia papildomą vėdinimą. O, kaip žinote, grynas oras labai svarbu, kad jūsų derlius būtų skanus ir gausus. Siūlome tik kokybišką ir maksimalią naudą suteikiančius gaminius, tad mūsų stoglangis šiltnamiui yra tai, ko reikia kiekvienam turinčiam šiltnamį.
Jei jau išsirinkote stoglangį šiltnamiui, tuomet jums pravers ir stoglangio atidarytuvas, kurį taip pat rasite Sodenis.lt.

Lentynėle šiltnamiui – itin pasitarnaus tiems, kas siekia, jog  šiltnamis būtų kuo patogiau įrengtas. Ant jos labai patogu susidėti įvairius daiktus, reikalingus šiltnamio priežiūrai. Paprastai pasakius, lentynėlė šiltnamiui yra skirta tam, kad įėjus į šiltnamį viskas būtų po ranka.  Lentynėles savo šiltnamiui rinkitės iš Sodenis.lt, nes mes siūlome ne tik kokybę, bet ir gerą kainą.

O galbūt jus domina vandens talpa? Plastikinė vandens talpa, kuri puikiai tiks tiek šiltnamyje, tiek sode, tiek terasoje – Sodenis.lt.  Svarbiausia, kad ši vandens talpa džiugina tiek savo kokybe, tiek kaina.
Kad pas mus įsigyta vandens talpa, išties, teiktų maksimalią naudą jums būtų reikalingas ir paaukštinimas talpai, kurį taip pat galite įsigyti Sodenis.lt.

Ieškote, kas ypatingai palengvintų šiltnamio priežiūrą? Tuomet automatinis šiltnamio durų atidarytuvas – skirtas jums. Mūsų siūlomas automatinis šiltnamio durų atidarytuvas pasižymi itin didelė jėga – atlaiko apkrovą net iki 100 kg. Nuostabu, ar ne? Moderniausi ir daugiausi komforto suteikiantys šiltnamių priedai jau laukia jūsų.

Minėjome, kad pas mus įvairūs šiltnamių priedai ir esame tikri, kad tikrai rasite, ko ieškote. Sodenis.lt įsigysite: sandarinimo gumos šiltnamiui, sutvirtinimas šiltnamiui, difuzinė juosta polikarbonatui, cinkuoto plieno pamatas šiltnamiui, hermetinė juostelė, polikarbonato sujungimo profilis, polikarbonato užbaigimo profilis ir kt.

Garantuojame, kad šiltnamio priedai iš Sodenis.lt pateisins visus jūsų lūkesčius ir leis daug paprasčiau pasirūpinti šiltnamiu bei jame augančiu derliumi. Dirbame tam, kad prisilietimas prie juodžemio jums teiktų malonumą, o ne taptų  varginančiu darbu.
Atsiskaitymo būdai
 • Sodenis.lt SwedBank
 • Sodenis.lt Seb
 • Sodenis.lt Luminor
 • Sodenis.lt Citadele
 • Sodenis.lt Revolute
 • Sodenis.lt Šiaulių bankas
 • Sodenis.lt PayPal
 • Sodenis.lt MasterCard
 • Sodenis.lt Visa
 • Sodenis.lt Inbank
 • Sodenis.lt LKU
 • Sodenis.lt Bankinis Bankinis
  pavedimas
 • Sodenis.lt Atsiskaitymas grynais Atsiskaitymas grynais