Šiltnamio laistymo sistema KETURKOJIS gravitacinis 10/15m.
Pristatymas per 2-10d.d.

Šiltnamio laistymo sistema KETURKOJIS gravitacinis 10/15m.

Pristatymas per 2-10d.d.
Prieinamumas: Prekė yra sandelyje

Privalumai:

 • Taupomas vanduo.
 • Geresnė vandens ir pasėlių priežiūra, net esant nepalankioms oro sąlygoms.
 • Didėja derliaus dydis ir kokybė.
 • Mažėja piktžolių ir ligų tikimybė, galima naudoti daug mažiau chemikalų.
 • Nereikia nuolatinio stebėjimo, todėl reikia mažiau darbo jėgos, kuri valdytų ir prižiūrėtų drėkinimo sistemą.
 • Paprastas valdymas ir priežiūra.
 • Aplinkos tausojimas.
 • Lietaus ir „pilkojo“ (perdirbamo) vandens panaudojimo galimybė.

Pasirinkite ilgį
46,00 €

Užsakymus priimame ir telefonu: +3706 97 54838, +3706 25 54588

Tai naujas, iš karto tinkamas naudoti lašelinės drėkinimo sistemos rinkinys, kuris suteikia galimybę tolygiai paskirstyti vandenį bei maistingąsias medžiagas prie kiekvieno augalo šaknų. Taip didėja ir augalų kokybė ir jų derlius. Rinkinį paprasta įdiegti, naudoti ir prižiūrėti jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje neturinčiam žmogui.
Rinkinys skirtas laistyti iki 40 augalų. Tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 12 m² arba 18 m². Tai puikus sprendimas laistyti pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus.

Šis rinkinys itin tinka, jei turite standartines lysves ir auginate stambesnius kuokštinio tipo augalus. Jis ypatingas tuo, kad laistymo mazgai turi po keturias kojeles, kurios lengvai sminga į dirvožemį. Tekėdamas kojelėmis vanduo laisto tikslingai tik augalo šaknis. Tuo tarpu laistant įprastai, dalis vandens išeikvojama žemei aplink augalus. Nepaisant to, kad nuo mazgo centro iki augalo gali būti net 40 cm atstumas, mazgas turi būti kuo arčiau augalų.

Rinkinio elementai

Sistema veiks daugybę metų, nes visi rinkinio elementai pagaminti iš ypač patvarių medžiagų. Elementus, naudodamiesi instrukcija, sujungsite labai paprastai, tad nereikės meistro pagalbos. Rinkinyje rasite viską, ko Jums galėtų prireikti: yra ir sandarinimo juosta, ir skylmušys, ir pakankamo ilgio vamzdis, todėl rinkinį šiltnamyje ar darže galėsite išdėstyti labai patogiai.

18 m² rinkinyje yra 15m. vamzdžio. 

Augalai kuriems rinkinys yra tinkamas labiausiai

„Keturkojis“ itin tinka stambesniems, 20-40 cm spinduliu sodinamiems augalams laistyti. Rinkinys yra universalus, tad įgyvendins visas su Jūsų idėjas susijusias su laistymu.

Specifikacija

  Laistymas   iki 40 augalų
  Laistymo automatizavimas   taip
  Lietaus vandens panaudojimas   taip
  Sistemos išplėtimas   taip
  Vandens pralaidumas 1 augalui   0,75* litro per valandą
  Žarnelės ilgis   50 cm
  Filtras   yra rinkinyje
  Rekomenduojamas darbinis slėgis   iki 4 atmosferų

* kai vandens talpa pakelta 1 m virš žemės. Kuo vandens rezervuaras yra aukščiau virš žemės, tuo didesnis vandens pralaidumas.

Instrukcija

– Vandens rezervuaras turi būti pakeltas virš žemės mažiausiai 1 m.
– Visiems srieginiams sujungimams būtina naudoti tefloninę sandarinimo juostą.
– Montuojant vožtuvą ir filtrą būtina atkreipti dėmesį į rodykles, pavaizduotas ant korpuso. Jos parodo tekančio vandens kryptį.
– Nuo adapterio nuimkite užspaudžiantį žiedą ir uždėkite jį ant vamzdžio (1pav.).
– Adapterį įkiškite į vamzdį taip, kad vamzdžio kraštas liestų iškišimą (2 pav.).
– Žiedu užspauskite vamzdį.
– Tokiu pat būdu sujunkite vamzdį su alkūnėmis ir trišakiu.
– Vamzdyje reikiamu atstumu padarykite skylutes (3 ir 4 pav.).
– Į skylutę įkiškite kištuką ir ant jo uždėkite komplektą (5 ir 6 pav.).
– Užaklinkite vamzdžio galą (7 pav.).

Šiltnamiams suteikiama garantija: dangai 10 metų, nuo skilinėjimo, aižėjimo, geltonavimo, kitų padarinių dėl kurių paaiškėja, kad danga neatitinka savo ilgaamžiškumo savybių. Konstrukcijai 3 metai, gamybiniam brokui atpažinti, t.y. gamybos metu padaryti defektai, nekokybiško suvirinimo įtrūkimams, neįprastai greitam konstrukcijos rūdijimui, kai tai aiškiai silpnina šiltnamio konstrukciją.

Garantija neapsaugo nuo meteorologinių ar stichinių reiškinių (vėjas, kruša, sniegas, potvyniai, nuošliaužos, žaibas ir t.t.) sukeltų padarinių. Polikarbonatinės dangos samanojimas/žaliavimas ir vandens kondensacija ant polikarbonatinės dangos nėra laikoma defektu. Nedidelės, paviršinės rūdys suvirinimo vietose nėra laikomos defektu jeigu, tai nedaro įtakos šiltnamio konstrukcijos stiprumui ir vientisumui.

Prekių pristatymo metu pastebėjus transportavimo pažeidimus privalu iš karto pranešti vairuotojui/kurjeriui, kuris užfiksuoja pažeidimą ir artimiausiu suplanuotu reisu pakeičia netinkamą prekę ar jos dalis tinkamomis. Kai šiltnamis ir kitos prekės perduodamos pirkėjui – pasirašius pirkimo dokumentą laikoma, kad prekės buvo pristatytos tinkamos būklės. Daugiau info apie tai rasite puslapyje Pirkimo sąlygos.

Pastebėjus prekės broką, kreipkitės žemiau nurodytu el. paštu, pateikdami nuotraukas, bei sąskaitą faktūrą ir mes su jumis susisieksime.

Kilus klausimams dėl šiltnamio garantijos ar atsitikus nelaimei, kai šiltnamis ar dalis jo sugadinama galite kreiptis į info@sodenis.lt ir mes pasistengsime padėti su reikiamomis dalimis arba pateiksime jums tinkamą pasiūlymą.

Atsiliepimai

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Atsiskaitymo būdai
 • Sodenis.lt SwedBank
 • Sodenis.lt Seb
 • Sodenis.lt Luminor
 • Sodenis.lt Citadele
 • Sodenis.lt Revolute
 • Sodenis.lt Šiaulių bankas
 • Sodenis.lt PayPal
 • Sodenis.lt MasterCard
 • Sodenis.lt Visa
 • Sodenis.lt Inbank
 • Sodenis.lt LKU
 • Sodenis.lt Bankinis Bankinis
  pavedimas
 • Sodenis.lt Atsiskaitymas grynais Atsiskaitymas grynais