Gaspadinė (2.64m pločio)
Garantija pirkėjui
 • 10 metų garantija polikarbonatinei dangai.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
 • -90,00 €
 • Išparduota

Gaspadinė (2.64m pločio)

Garantija pirkėjui
 • 10 metų garantija polikarbonatinei dangai.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
Prieinamumas: Prekė yra sandelyje
Prekės kodas: SOD58244
Plotis: 2.64m
Konstrukcijos tipas: Surenkama

Dydis:
Plotis 2,64m.
Aukštis 2,42m.
Ilgis 4,0m. arba pasirinktinai.
Rėmas: profilis Omega 60mm, cinkuotas.
Danga: 4mm. arba 6mm. tvirtinama varžtais

549,00 €
639,00 €
Išparduota


Užsakymus priimame ir telefonu: +3706 97 54838, +3706 25 54588

Kokybiškas, pilnai sukomplektuotas šlaitinis šiltnamis Gaspadinė.  Pagamintas Lietuvoje.

Konstrukcija


Gaspadinė šiltnamio rėmas gaminamas iš 60 mm pločio cinkuoto omega profilio. Šis šiltnamis turi pamatinį pagrindą, Danga šiam šiltnamiui jau iš anksto būna supjaustyta. Danga šiam šiltnamiui tvirtinama varžtais. Šiltnamis turi duris abiejuose šiltnamių galuose, kurios gali būti atidarytos iki pusės. Į komplektą įeina du stoglangiai abiejuose šiltnamio galuose (norint, kad jie būtų automatiniai, reikalingi du Thermovent atidarytuvai).

Danga

Šiltnamis komplektuojamas su 4 mm arba 6 mm kanaline polikarbonatine danga. Danga gaminama naudojant SABIC (Saudo Arabija) ir COVESTRO (Vokietija) žaliavas. Gamybai naudojama italų kompanijos „OMIPA spa“ įranga. Visas mūsų parduodamas polikarbonatas turi UV apsaugą. Dangai suteikiama 10 m gamintojo garantija.

Neapsigaukite, dažnu atvėju, labai žemas kainas siūlantys pardavėjai, nutyli apie komplektuojamą dangą ir parduoda šiltnamius su nekokybiška danga, kurią 1-2 m bėgyje reikia keisti. Norint pakeisti į kokybišką dangą gali tekti sumokėti ir iki 50% šiltnamio kainos.

Montavimas

Šiltnamis surenkamas iš atskirų detalių, jos jungiamos varžtais. Danga atvyksta jau supjaustyta į reikiamas dalis, ji taip pat pritvirtinama varžtais. Šiltnamis statomas ant pamatinės dalies. Pridedamos išsamios surinkimo instrukcijos.

Konstrukcijos tipas: Surenkama
Dydis: Plotis – 2,64 m, aukštis – 2,42 m, sienos aukštis 1,5 m, ilgis – 4, 6, 8, +2.. m
Danga: 4 arba 6 mm
Dangos pjaustymas: Danga pristatoma supjaustyta
Skylutės varžtams: Visos skylės yra paruoštos, gręžti nereikia
Tvirtinimas į žemę: Cinkuotas apvadinis pamatas su giliomis kojomis tvirtinimui į žemę (50cm)
Rankenėlės ir užraktai: Metalinės rankenėlės
Kraigas: Yra, cinkuotas, dvigubas
Tarpai arkų: 0,65 m
Polikarbonato jungimas: Jungiama užleidžiant lapus vieną ant kito
Durys ir orlaidės: Bazinėje komplektacijoje durys abiejuose galuose, varstomos pilnai arba iki pusės, gale yra orlaidė, du stoglangiai
Difuzinė juosta ir polikarbonato užbaigimo profiliai: Nėra, įsigijama atskirai
Metalas: 1 mm, cinkuotas iš abiejų pusių
Varžtai: Cinkuoti
Instrukcija: Yra
Surinkimo sudėtingumas (nuo 1-lengva iki 10-sunku): 6

Šiltnamiams suteikiama garantija: dangai 10 metų, nuo skilinėjimo, aižėjimo, geltonavimo, kitų padarinių dėl kurių paaiškėja, kad danga neatitinka savo ilgaamžiškumo savybių. Konstrukcijai 3 metai, gamybiniam brokui atpažinti, t.y. gamybos metu padaryti defektai, nekokybiško suvirinimo įtrūkimams, neįprastai greitam konstrukcijos rūdijimui, kai tai aiškiai silpnina šiltnamio konstrukciją.

Garantija neapsaugo nuo meteorologinių ar stichinių reiškinių (vėjas, kruša, sniegas, potvyniai, nuošliaužos, žaibas ir t.t.) sukeltų padarinių. Polikarbonatinės dangos samanojimas/žaliavimas ir vandens kondensacija ant polikarbonatinės dangos nėra laikoma defektu. Nedidelės, paviršinės rūdys suvirinimo vietose nėra laikomos defektu jeigu, tai nedaro įtakos šiltnamio konstrukcijos stiprumui ir vientisumui.

Prekių pristatymo metu pastebėjus transportavimo pažeidimus privalu iš karto pranešti vairuotojui/kurjeriui, kuris užfiksuoja pažeidimą ir artimiausiu suplanuotu reisu pakeičia netinkamą prekę ar jos dalis tinkamomis. Kai šiltnamis ir kitos prekės perduodamos pirkėjui – pasirašius pirkimo dokumentą laikoma, kad prekės buvo pristatytos tinkamos būklės. Daugiau info apie tai rasite puslapyje Pirkimo sąlygos.

Pastebėjus prekės broką, kreipkitės žemiau nurodytu el. paštu, pateikdami nuotraukas, bei sąskaitą faktūrą ir mes su jumis susisieksime.

Kilus klausimams dėl šiltnamio garantijos ar atsitikus nelaimei, kai šiltnamis ar dalis jo sugadinama galite kreiptis į info@sodenis.lt ir mes pasistengsime padėti su reikiamomis dalimis arba pateiksime jums tinkamą pasiūlymą.

Atsiliepimai

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Atsiskaitymo būdai
 • Sodenis.lt SwedBank
 • Sodenis.lt Seb
 • Sodenis.lt Luminor
 • Sodenis.lt Citadele
 • Sodenis.lt Revolute
 • Sodenis.lt Šiaulių bankas
 • Sodenis.lt PayPal
 • Sodenis.lt MasterCard
 • Sodenis.lt Visa
 • Sodenis.lt Inbank
 • Sodenis.lt LKU
 • Sodenis.lt Bankinis Bankinis
  pavedimas
 • Sodenis.lt Atsiskaitymas grynais Atsiskaitymas grynais