Šiltnamis Botanik Tulpė

Dydis:
Plotis 3,08 m.
Aukštis 2 m. arba 2,10 m.
Ilgis 4,04; 6,04; 8,04; +2… m.
Rėmas: cinkuotas vamzdis 20×40 mm, galai suvirinti, KRAB sistema.
Lankai: 1,0 m atstumu, vientisi.
Danga: 4 mm slankiojanti.
Specialus pamatas.

519,00 €
599,00 €
Pristatymo terminas: 2-7 d.d
  • -80,00 €
  • Naujiena

Šiltnamis Botanik Tulpė

Pristatymo terminas: 2-7 d.d
Prieinamumas: Prekė yra sandelyje

Dydis:
Plotis 3,08 m.
Aukštis 2 m. arba 2,10 m.
Ilgis 4,04; 6,04; 8,04; +2… m.
Rėmas: cinkuotas vamzdis 20×40 mm, galai suvirinti, KRAB sistema.
Lankai: 1,0 m atstumu, vientisi.
Danga: 4 mm slankiojanti.
Specialus pamatas.

Pasirinkite ilgį
Pamatas
519,00 €
599,00 €
519,00 €
599,00 €

Šis šiltnamis turi pilnai atidaromą stogą ir atidaromas šonines sienas, kas suteikia didžiausią komfortą ir eilę privalumų.

Maksimalus komfortas naudotojui.

Atidarykite stogą ar šonus ir dirbdami šiltnamyje neperkaisite, slankiojančios konstrukcijos lengvai stumdomos viena ranka. Atidarius šonus bus patogu prieiti prie augalų, ravėti ar papildyti juodžemio. Kam laistyti kai lyja ? Paprasčiausia atidarykite stogą. Žiemą sniegas nelaužys stogo, nes jis bus atidarytas, o be to ir žemė neišsausės.

Komfortas  augalams.

Ši sistema užtikrina pilną vėdinimą, stumdomas stogas ir sienos leidžia lengvai patekti bitėms dėl apdulkinimo, o laistymas lietumi labai tinkamas augalams. Žiemą su sniegu patenka naudingi mineralai, atidarytas stogas žiemą leidžia giliau įšalti žemei kurioje žūsta kenkėjai.

Konstrukcija

Botanik Tulpė šiltnamio rėmas gaminamas iš cinkuoto 20×40 mm keturkampio vamzdžio, naudojamas sistema KRAB, kuri padaro šiltnamį ypatingai  tvirtu. Vamzdis cinkuotas karštuoju būdu iš vidaus ir iš išorės. Šiltnamis turi duris abiejuose šiltnamio galuose, durys yra su orlaidėm vėdinimui. Šiltnamio priekinė ir galinė dalys atvyksta jau suvirintos, lankai yra vientisi ir statomi 1 m atstumu. Šis šiltnamis gali būti  komplektuojamas su 90mm cinkuoto plieno pamatu. Į komplektą pridedama difuzinė juostelė dangoms kraštams užsandarinti.

Danga

Šiltnamis komplektuojamas su 4 mm kanaline polikarbonatine danga. Danga gaminama naudojant SABIC (Saudo Arabija) ir COVESTRO (Vokietija) žaliavas. Gamybai naudojama italų kompanijos „OMIPA spa“ įranga. Visas mūsų parduodamas polikarbonatas turi UV apsaugą. Dangai suteikiama 10 m gamintojo garantija.

Neapsigaukite, dažnu atvėju, labai žemas kainas siūlantys pardavėjai, nutyli apie komplektuojamą dangą ir parduoda šiltnamius su nekokybiška danga, kurią 1-2 m bėgyje reikia keisti. Norint pakeisti į kokybišką dangą gali tekti sumokėti ir iki 50% šiltnamio kainos.

Montavimas

Botanik grupės šiltnamių montavimas labai paprastas, juos susirinkti gali kiekvienas. Kadangi priekinė ir galinė dalys atvyksta jau suvirintos, o lankai statomi tarp šių dalių yra vientisi, šiltnamis pastatomas per pusdienį. Danga įtvirtinama į bėgius, kad galėtų slankioti. Šiltnamis statomas ant 90mm cinkuoto pamato arba to kurį esate pasiruošę. Į komplektą pridedama išsami surinkimo instrukcija.

Visus mūsų parduodamus šiltnamius, už papildomą mokestį, gali sumontuoti ir mūsų rekomenduojami meistrai, dėl surinkimo galite teirautis telefonu.

Pristatymas

Šiltnamį jums pristatysime NEMOKAMAI ! Be to perkantiems šiltnamį visų kitų prekių parduodamų mūsų parduotuvėje pristatymas taip pat nieko NEKAINUOS

Visus šiltnamius vežame savo transportu, todėl pristatymo laiką galima derinti. Prieš vežant šiltnamį visuomet susisiekiame dėl pristatymo laiko. 

Dydis Plotis – 3,08 m, aukštis – 2 m, ilgis 4,04 m / 6,04 m / 8,04 m, + 2 m
Konstrukcija 20×40 mm iš abiejų pusių cikuotas vamzdis, KRAB sistema
Danga 4 mm
Dangos tvirtinimas Slankiojančios dangos sistema
Dangos pjaustymas Danga pristatoma lapais 2,1×6 m, lapus reikia susipjaustyti pagal nurodytus išmatavimus
Skylutės varžtams Skylės konstrukcijos surinkimui yra paruoštos, gręžti nereikia
Tvirtinimas į žemę Galima komplektuoti su pamatu ar statyti ant jūsų.
Rankenėlės ir užraktai Komplekte rankenėlės iš išorės ir vidaus
Tarpai arkų 1 m
Polikarbonato jungimas Jungiama specialiomis juostomis
Durys ir orlaidės Komplektacijoje durys priekyje ir gale, durų viršuje orlaidės, papildomi stoglangiai nesideda.
Difuzinė juosta ir polikarbonato užbaigimo profiliai Komplekte, reikiamas kiekis
Metalas 1 mm, cinkuotas iš abiejų pusių
Varžtai Cinkuoti
Kabliukai Yra
Įpakavimas Konstrukcijos priekis-galas, lankai, surišti tarpusavyje (ilgis 3,08 m, aukštis 2m, plotis 0,15m), polikarbonatas susuktas į ruloną (ilgis 2,1 m, skersmuo ~0,8 m), dėžė su varžtais, juostomis ir kitomis tvirtinimo detalėmis
Instrukcija Yra
Pagaminimo šalis Baltarusija
Gamintojas Botanic
Surinkimo sudėtingumas (nuo 1-lengva iki 10-sunku) 6

No customer reviews for the moment.

 
Atsiskaitymo būdai
  • Bankinis
    pavedimas
  • Atsiskaitymas grynais