Šiltnamis Deluxe house

Dydis:
Plotis 4 m.
Aukštis 2,55 m.
Sienos aukštis 1,8 m.
Ilgis 4 m, 6 m, 8 m, +2.. m
Rėmas: cinkuotas U profilis 40×40 mm, surenkamas iš atskirų elementų.
Danga: 4 mm arba 6 mm, tvirtinama savisriegiais.

735,00 €
Pristatymo terminas: 2-7 d.d
  • Naujiena

Šiltnamis Deluxe house

Pristatymo terminas: 2-7 d.d
Prieinamumas: Prekė yra sandelyje

Dydis:
Plotis 4 m.
Aukštis 2,55 m.
Sienos aukštis 1,8 m.
Ilgis 4 m, 6 m, 8 m, +2.. m
Rėmas: cinkuotas U profilis 40×40 mm, surenkamas iš atskirų elementų.
Danga: 4 mm arba 6 mm, tvirtinama savisriegiais.

Pasirinkite ilgį
Polikarbonato dangos storis
735,00 €
735,00 €

Šiltnamiai DELUXE skirti tiek dideliems ūkiams, tiek pramoninei augalininkystei, tiek privačiam naudojimui. Patikimas, ilgaamžis ir tvirtas šiltnamis. Labai erdvus, aukštas šiltnamis, jo plotis net 4 metrai, o sienos aukštis, net 1,8 m. Šiuo šiltnamiu patogu naudotis, dėl namuko formos augalams yra daugiau vietos augti į viršų. Pagamintas Latvijoje, aukštos kokybės cinkavimas, labai tvirta konstrukcija.

Konstrukcija

DELUXE šiltnamio rėmas gaminamas iš cinkuoto 40×40 mm profilio. Šiltnamis turi duris su orlaide jų viršuje, durys abiejuose šiltnamio galuose . Danga tvirtinama savisriegiais varžtais. Konstrukcija surenkama iš atskirų elementų. Tvirtinimo į žemę šis šiltnamis neturi. Jeigu neturite savo pamato ir neplanuojate jo darytis, mūsų siūlymas būtų įsigyti šį šiltnamį kartu su cinkuoto profilio, 10 cm aukščio, pamatu, kuris turi masyvias kojas tvirtinimui į žemę. Konstrukcija surenkama naudojant savisriegius varžtus, tai reiškia, kad šiltnamį surinkti bus paprasčiau ir greičiau nei šiltnamius, kuriuose naudojami paprasti varžtai su veržlėmis.

Danga

Šiltnamis komplektuojamas su 4 mm arba 6 mm kanaline polikarbonatine danga. Danga gaminama naudojant SABIC (Saudo Arabija) ir COVESTRO (Vokietija) žaliavas. Gamybai naudojama italų kompanijos „OMIPA spa“ įranga. Visas mūsų parduodamas polikarbonatas turi UV apsaugą. Dangai suteikiama 10 m gamintojo garantija.

Neapsigaukite, dažnu atvėju, labai žemas kainas siūlantys pardavėjai, nutyli apie komplektuojamą dangą ir parduoda šiltnamius su nekokybiška danga, kurią 1-2 m bėgyje reikia keisti. Norint pakeisti į kokybišką dangą gali tekti sumokėti ir iki 50% šiltnamio kainos.

Montavimas

Montavimas tikrai greitas, surinkus vieną iš dalių visų kitų surinkimas tampa labai aiškus. Visos detalės išlankstytos taip, kad atitiktų reikiamą vietą ir gražiai susijungtų tarpusavyje. Detalės komplektuojamos grupėmis iš kurių surenkamos tam tikros šiltnamio dalys, į komplektą pridedama išsami surinkimo instrukcija. Danga tvirtinama savisreigiais.

Visus mūsų parduodamus šiltnamius, už papildomą mokestį, gali sumontuoti ir mūsų rekomenduojami meistrai, dėl surinkimo galite teirautis telefonu.

Pristatymas

Šiltnamį jums pristatysime NEMOKAMAI ! Be to perkantiems šiltnamį visų priedų ir kitų prekių parduodamų mūsų parduotuvėje pristatymas taip pat nieko NEKAINUOS

Visus šiltnamius vežame savo transportu, todėl pristatymo laiką galima derinti. Prieš vežant šiltnamį visuomet susisiekiame dėl pristatymo laiko. 

Dydis Plotis – 4 m, aukštis – 2,55 m, sienos aukštis 1,8 m, ilgis – 4, 6, 8, +2.. m
Konstrukcija 40×40 mm cikuotas U formos profilis
Danga 4 arba 6 mm
Dangos tvirtinimas Savisriegiais varžtais su metalinėmis plačiomis poveržlėmis
Dangos pjaustymas Danga pristatoma lapais 2,1x6m juos reikia susipjaustyti
Skylutės varžtams Visos skylės yra paruoštos, gręžti nereikia
Tvirtinimas į žemę Kojelių nėra, tvirtinama prie jūsų paruošto pamato arba įsigijama su pamatu
Rankenėlės ir užraktai Metalinės rankenėlės ir metaliniai skląsčiai
Kraigas Yra, cinkuotas, dvigubas
Tarpai tarp sienos konstrukcijų 1 m
Polikarbonato jungimas Jungiama užleidžiant lapus vieną ant kito
Durys ir orlaidės Komplektacijoje durys priekyje ir gale, durų viršuje orlaidės. Galima papildomai komplektuoti stoglangius.
Difuzinė juosta ir polikarbonato užbaigimo profiliai Nėra, įsigijama atskirai
Metalas 1,2 mm, cinkuotas iš abiejų pusių
Varžtai Cinkuoti 4,8×16 savisriegiai
Kabliukai Yra
Įpakavimas Dėžė/dėžės su konstruckjja ir tvirtinimo elementais (ilgis 1,95m), polikarbonatas susuktas į ruloną (ilgis 2,1 m, skersmuo ~1 m)
Instrukcija Yra
Pagaminimo šalis Latvija
Surinkimo sudėtingumas (nuo 1-lengva iki 10-sunku) 4

No customer reviews for the moment.

 
Atsiskaitymo būdai
  • Bankinis
    pavedimas
  • Atsiskaitymas grynais