Fermer (4.0m pločio)
Pristatymas per 2-10d.d.
Garantija pirkėjui
 • 10 metų garantija polikarbonatinei dangai.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
 • -130,00 €
 • Išparduota

Fermer (4.0m pločio)

Pristatymas per 2-10d.d.
Garantija pirkėjui
 • 10 metų garantija polikarbonatinei dangai.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
Prieinamumas: Prekė yra sandelyje

Dydis:
Plotis 4 m.
Aukštis 2,2 m.
Ilgis 4,02, 6,02, 8,02, 10,02, … m.
Rėmas: cinkuotas vamzdis 20×20 ir 20×40 mm, dvigubi lankai, sistema KRAB.
Lankai: 1 m atstumu, dvigubi, sujungiami iš trijų dalių.
Danga: 4 mm arba 6 mm, tvirtinama savisriegiais.

889,00 €
1 019,00 €
Išparduota


Užsakymus priimame ir telefonu: +3706 97 54838, +3706 25 54588

Šiltnamis Fermer – šiuolaikiškas, patikimas ir patogus. Jo pagrindinis bruožas – ideali forma. Skirtingai nuo arkinių šiltnamių, jis turi aukštas vertikalias sienas. Tai leidžia visus aukštus augalus tolygiai pasodinti visame šiltnamyje.  Augalai tokiame šiltnamyje turės daugiau erdvės, todėl galite tikėtis ir gausesnio derliaus ! Šiltnamio konstrukcija labai tvirta, stogo arkos gaminamos dvigubos iš cinkuoto vamzdžio 20×40 mm., tarpusavyje jungiamos kvadratiniais vamzdžiais 20×20 ir  20×40 mm. su KRAB elementais kurių dėka didėja atramos plotas polikarbonatui. Konstrukcija iš dvigubų arkų atlaiko didelę apkrovą ( 220 kg/m2 ) tai reiškia, kad šiltnamis jums tarnaus ilgą laiką. Komplekte bus surinkimo instrukcija, visi reikalingi varžtai, savisriegiai, rankenėlės ir KRAB elementai. Šiam šiltnamiui reikalingas pamatas.

Konstrukcija

Fermer šiltnamio rėmas gaminamas iš cinkuoto 20×40 ir 20×20 mm kvadratinio vamzdžio. Šiltnamis turi duris abiejuose šiltnamio galuose. Durys yra su orlaidėm vėdinimui. Danga tvirtinama savisriegiais varžtais ir EPDM poveržlėmis su guma. Šiltnamio lankai susideda iš trijų dalių.

Tvirtinimui į žemę šis šiltnamis turi T formos kojeles. Tačiau rekomenduojame šį šiltnamį  komplektuoti kartu su cinkuoto profilio, 10 cm aukščio, pamatu, kuris turi masyvias kojas tvirtinimui į žemę.

Smulkesnius parametrus rasite skiltyje – Specifikacijos

Danga

Šiltnamis komplektuojamas su 4 mm arba 6 mm kanaline polikarbonatine danga. Danga gaminama naudojant SABIC (Saudo Arabija) ir COVESTRO (Vokietija) žaliavas. Gamybai naudojama italų kompanijos „OMIPA spa“ įranga. Visas mūsų parduodamas polikarbonatas turi UV apsaugą. Dangai suteikiama 10 m gamintojo garantija.

Daugiau informacijos rasite skiltyje – Polikarbonatas

Neapsigaukite, dažnu atvėju, labai žemas kainas siūlantys pardavėjai, nutyli apie komplektuojamą dangą ir parduoda šiltnamius su nekokybiška danga, kurią 1-2 m bėgyje reikia keisti. Norint pakeisti į kokybišką dangą gali tekti sumokėti ir iki 50% šiltnamio kainos.

Pristatymas

Visus šiltnamius vežame savo transportu, todėl pristatymo laiką galima derinti. Prieš vežant šiltnamį visuomet susisiekiame dėl pristatymo laiko. 

Dydis: Plotis – 4 m, aukštis – 2,2 m, sienos aukštis 1,65m, ilgis – 4,02, 6,02, 8,02, +2.. m
Dangos tvirtinimas: Savisriegiai su guminėmis tarpinėmis
Konstrukcija: 20×40 ir 20×20 mm iš abiejų pusių cikuotas vamzdis, dvigubos arkos, KRAB sistema
Danga: 4 arba 6 mm
Dangos pjaustymas: Danga pristatoma lapais 2,1×6 m, dalį polikarbonato reikia pjaustyti, pagal matmenis
Skylutės varžtams: Konstrukcijos ir dangos montavimui visos skylės yra paruoštos
Tvirtinimas į žemę: Yra kojelės tvirtinimui į žemę, galima statyti ir ant pamato
Rankenėlės ir užraktai: Komplekte kabliukai ir rankenėlės
Tarpai arkų: 1 m, su KRAB
Polikarbonato jungimas: Jungiama užleidžiant lapus vieną ant kito
Durys ir orlaidės: Komplektacijoje durys priekyje ir gale, durų viršuje orlaidės.
Difuzinė juosta ir polikarbonato užbaigimo profiliai: Nėra, įsigijama atskirai
Metalas: 1 mm, cinkuotas iš abiejų pusių
Varžtai: Cinkuoti
Kabliukai: Yra
Įpakavimas: Konstrukcijos dalys atskirose pakuotėse, polikarbonatas susuktas į ruloną (ilgis 2,1 m, skersmuo ~1 m), dėžutė su varžtais ir kitomis tvirtinimo detalėmis
Instrukcija: Yra
Surinkimo sudėtingumas (nuo 1-lengva iki 10-sunku): 4

Šiltnamiams suteikiama garantija: dangai 10 metų, nuo skilinėjimo, aižėjimo, geltonavimo, kitų padarinių dėl kurių paaiškėja, kad danga neatitinka savo ilgaamžiškumo savybių. Konstrukcijai 3 metai, gamybiniam brokui atpažinti, t.y. gamybos metu padaryti defektai, nekokybiško suvirinimo įtrūkimams, neįprastai greitam konstrukcijos rūdijimui, kai tai aiškiai silpnina šiltnamio konstrukciją.

Garantija neapsaugo nuo meteorologinių ar stichinių reiškinių (vėjas, kruša, sniegas, potvyniai, nuošliaužos, žaibas ir t.t.) sukeltų padarinių. Polikarbonatinės dangos samanojimas/žaliavimas ir vandens kondensacija ant polikarbonatinės dangos nėra laikoma defektu. Nedidelės, paviršinės rūdys suvirinimo vietose nėra laikomos defektu jeigu, tai nedaro įtakos šiltnamio konstrukcijos stiprumui ir vientisumui.

Prekių pristatymo metu pastebėjus transportavimo pažeidimus privalu iš karto pranešti vairuotojui/kurjeriui, kuris užfiksuoja pažeidimą ir artimiausiu suplanuotu reisu pakeičia netinkamą prekę ar jos dalis tinkamomis. Kai šiltnamis ir kitos prekės perduodamos pirkėjui – pasirašius pirkimo dokumentą laikoma, kad prekės buvo pristatytos tinkamos būklės. Daugiau info apie tai rasite puslapyje Pirkimo sąlygos.

Pastebėjus prekės broką, kreipkitės žemiau nurodytu el. paštu, pateikdami nuotraukas, bei sąskaitą faktūrą ir mes su jumis susisieksime.

Kilus klausimams dėl šiltnamio garantijos ar atsitikus nelaimei, kai šiltnamis ar dalis jo sugadinama galite kreiptis į info@sodenis.lt ir mes pasistengsime padėti su reikiamomis dalimis arba pateiksime jums tinkamą pasiūlymą.

Atsiliepimai

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Atsiskaitymo būdai
 • Sodenis.lt SwedBank
 • Sodenis.lt Seb
 • Sodenis.lt Luminor
 • Sodenis.lt Citadele
 • Sodenis.lt Revolute
 • Sodenis.lt Šiaulių bankas
 • Sodenis.lt PayPal
 • Sodenis.lt MasterCard
 • Sodenis.lt Visa
 • Sodenis.lt Inbank
 • Sodenis.lt LKU
 • Sodenis.lt Bankinis Bankinis
  pavedimas
 • Sodenis.lt Atsiskaitymas grynais Atsiskaitymas grynais