Pavėsinė Botanik Lego
Pristatymas per 2-10d.d.
 • -90,00 €
 • Išparduota

Pavėsinė Botanik Lego

Pristatymas per 2-10d.d.
Prieinamumas: Prekė yra sandelyje
Prekės kodas: SOD5464

Ilgis: 3 m
Plotis: 3 m
Auštis: 2,4 m

Danga: tonuotas kanalinis polikarbonatas 4 mm arba 6 mm
Konstrukcija: cinkuotas plieninis vamzdis, dažytas milteliniu būdu, nedažyta mediena.
Gamintojas: Botanic (Baltarusija)

860,00 €
950,00 €
Išparduota


Užsakymus priimame ir telefonu: +3706 97 54838, +3706 25 54588

Modernios išvaizdos, lengvai surenkama pavėsinė Jūsų kiemui.

Pavėsinės ypatumai:
– Patogaus dizaino
– Modernios išvaizdos
– Lengvai surenkama

Pavėsinės dizainas:

Pavėsinė „Botanik LEGO“ yra pagaminta taip, kad būtų galima lengvai pakeisti jos konstrukciją: galite padaryti įėjimą iš vienos ar abiejų pusių, taip pat pilnai nuimti priekininės ar galinės dalies tvorelės elementus, taip palikdami platų praėjimą. Visas sienas ar tik kai kurias iš jų galite apdengti polikarbonatu ar medžiu, nuo viršaus iki apačios arba iš dalies (standartinėje komplektacijoje pridedamas polikarbontas stogui ir apatinei daliai, dėl papildomos dangos teiraukites telefonu).

Botanik Lego konstruckcija:

Rėmas pagamintas iš cinkuoto metalo, tvirto kvadratinio vamzdžio, kuris yra nudažytas milteliniu būdu. Rėmas yra nudažytas juoda spalva, puikiai atrodo saulėje, suteikia gražų blizgesį ir sodrų vaizdą visai pavėsinei.

Mediniams elementams LEGO pavėsinėje naudojama obliuota lenta, paruošta dažymui. Lenta tvirtinama prie metalinių elementų varžtais per iš anksto paruoštas skylutes. Jums nereikia nieko gręžti, tiesiog surinkite kaip konstruktorių.

Pagrindas pavėsinei nėra būtinas. Ji montuojama ant žemės arba bet kokio plokščio ir tvirto pagrindo, pavyzdžiui, ant trinkelių, medienos ar betono. Rėmas surenkamas varžtinėmis jungtimis. Lauke gali stovėti ištisus metus.

Pavėsinės pranašumai:
Patikima ir ilgaamžė
Lengvai surenkama (per 2-4val)
Telpa iki 12 žmonių

Pavėsinės išmatavimai:

Ilgis            3 m
Plotis            3 m
Aukštis            2,4 m
Stalo išmatavimai (komplektuojama atskirai) 1,96×0,87×0,74m
Suolo išmatavimai (komplektuojama stskirai) 1,96×0,38×0,47m

 

SVARBU
Stalas ir suolai į komplektą neįeina, juos galite įsigyti atskirai.

Pristatymas:

 Šias pavėsines vežame įmonės transportu į jūsų nurodytą adresą. Prieš vežant pavėsinę visuomet susisiekiame dėl pristatymo laiko. 

Konstrukcija: cinkuotas plieninis vamzdis, dažytas milteliniu būdu, nedažyta mediena.
Danga: tonuotas kanalinis polikarbonatas 4 mm arba 6 mm

Šiltnamiams suteikiama garantija: dangai 10 metų, nuo skilinėjimo, aižėjimo, geltonavimo, kitų padarinių dėl kurių paaiškėja, kad danga neatitinka savo ilgaamžiškumo savybių. Konstrukcijai 3 metai, gamybiniam brokui atpažinti, t.y. gamybos metu padaryti defektai, nekokybiško suvirinimo įtrūkimams, neįprastai greitam konstrukcijos rūdijimui, kai tai aiškiai silpnina šiltnamio konstrukciją.

Garantija neapsaugo nuo meteorologinių ar stichinių reiškinių (vėjas, kruša, sniegas, potvyniai, nuošliaužos, žaibas ir t.t.) sukeltų padarinių. Polikarbonatinės dangos samanojimas/žaliavimas ir vandens kondensacija ant polikarbonatinės dangos nėra laikoma defektu. Nedidelės, paviršinės rūdys suvirinimo vietose nėra laikomos defektu jeigu, tai nedaro įtakos šiltnamio konstrukcijos stiprumui ir vientisumui.

Prekių pristatymo metu pastebėjus transportavimo pažeidimus privalu iš karto pranešti vairuotojui/kurjeriui, kuris užfiksuoja pažeidimą ir artimiausiu suplanuotu reisu pakeičia netinkamą prekę ar jos dalis tinkamomis. Kai šiltnamis ir kitos prekės perduodamos pirkėjui – pasirašius pirkimo dokumentą laikoma, kad prekės buvo pristatytos tinkamos būklės. Daugiau info apie tai rasite puslapyje Pirkimo sąlygos.

Pastebėjus prekės broką, kreipkitės žemiau nurodytu el. paštu, pateikdami nuotraukas, bei sąskaitą faktūrą ir mes su jumis susisieksime.

Kilus klausimams dėl šiltnamio garantijos ar atsitikus nelaimei, kai šiltnamis ar dalis jo sugadinama galite kreiptis į info@sodenis.lt ir mes pasistengsime padėti su reikiamomis dalimis arba pateiksime jums tinkamą pasiūlymą.

Atsiliepimai

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Atsiskaitymo būdai
 • Sodenis.lt SwedBank
 • Sodenis.lt Seb
 • Sodenis.lt Luminor
 • Sodenis.lt Citadele
 • Sodenis.lt Revolute
 • Sodenis.lt Šiaulių bankas
 • Sodenis.lt PayPal
 • Sodenis.lt MasterCard
 • Sodenis.lt Visa
 • Sodenis.lt Inbank
 • Sodenis.lt LKU
 • Sodenis.lt Bankinis Bankinis
  pavedimas
 • Sodenis.lt Atsiskaitymas grynais Atsiskaitymas grynais