Pavėsinė – BOTANIK visiems metų laikams (6m)
Pristatymas per 2-10d.d.
 • Išparduota

Pavėsinė – BOTANIK visiems metų laikams (6m)

Pristatymas per 2-10d.d.
Prieinamumas: Prekė yra sandelyje
Prekės kodas: SOD5456

Dydis:
Plotis 3,08 m.
Aukštis 2,10 m.
Ilgis 4,0 m. arba pasirinktinai
Rėmas: cinkuotas vamzdis 20×40, jungiamas su KRAB, galai suvirinti.
Lankai: 1,0 m. atstumu, vientisi.
Danga: 4mm. tamsintas polikarbonatas.
Specialus pamatas.

1 100,00 €
Išparduota


Užsakymus priimame ir telefonu: +3706 97 54838, +3706 25 54588

Visiems metų laikams

Pavėsinė turi slankiojančias konstrukcijas, kurias galite lengvai perstatyti keičiantis oro sąlygoms. Tai pavėsinė, kuria galima naudotis ištisus metus, ji kuo puikiausiai tiks pasislėpti nuo vasaros saulės, pravėrus priešingus šonus susikursite malonų skersvėjį. Vėjuotą ar lietingą dieną turėsite puikiausią pastogę, o rudenį ar net šiltesnę žiemą pilnai užsidarius galėsite įsijunti šildytuvą ir maloniai vakaroti. Vasaros vakarais galite atidaryti stogą ir stebėti žvaigždėtą dangų, pučiant šoniniam vėjui galite uždaryti vieną pusę ir atidaryti kitą. Pavėsinė turi atvirą pastogę/stogelį, kuris pravers norint kažką išsikepti kepsninėje lyjant lietui.

Įvairus pritaikymas

Šią prekę mūsų klientai pritaiko labai įvairiems tikslams. Ne vienas klientas šią pavėsinę susimontavęs virš savojo baseino. Taip pat yra buvę atvėjų kai klientai viduje įsirenginėjo kubilą ar džiakuzi, žinoma juos teko šiek tiek įleisti į žemę.

Pavėsinės konstrukcija

Konstrukcija gaminama iš cinkuoto 20×40 kvadratinio vamzdžio. Pavėsinės priekinė ir galinė dalis (tos vietos kur yra durys) yra pilnai suvirintos, lankai išlenkti iš vientiso vamzdžio. Visa kostrukcija tarpusavyje jungiasi 1m ilgio skersiniais vamzdžiais, kurie jungiami KRAB elementais, tai užtikrina gerą surišimą, didelės apkrovos atlaikymą ir puikų vaizdą. Durys yra abiejuose galuose, jeigu vienos jų nėra reikalingos galite tiesiog nemontuoti.

Visa pavėsinė yra statoma ant 10 cm aukščio, 4 cm pločio, U formos, cinkuoto plieno, apvadinio pamato, jis ne tik duoda tvirtumo, leidžia patogiau apipjauti žolę aplink, tačiau ir palengvina pavėsinės surinkimą, bei perkėlimą, jei ateityje norėsite pakeisti jos stovėjimo vietą. Prie pamato komplektuojamos kojos, todėl galėsite statyti pavėsinę net ir ant pievelės, statant ant kieto pagrindo šių kojų nenaudosite.

Danga

Komplektuojama su 4mm storio tamsintu, juodos-tamsiai pilkos spalvos kanaliniu polikarbonatu su UV apsauga. Danga yra atspari dideliems temperatūros pokyčiams. Prie dangos pridedama polikarbonato sandarinimo priemonės, apsaugai nuo purvo patekimo į polikarbonato kanaliukų vidų.

Lauko pavėsinės Botanik komplektacija:

  Šiltnamio-konstrukcija.jpg Lengvai surenkama, dalinai suvirinta, cinkuoto plieno konstrukcija.
Kanalinis-polikarbonatas-tamsus-tonuotas.jpg Tamsios spalvos kanalinis polikarbonatas, susuktas į ruloną, dangą montuojant reikia supjaustyti pagal duotus matmenis.
Polikarbonato užbaigimo profilis U Polikarbonato užbaigimo profiliai, dangos kanaliukų švarai palaikyti.
pailga-dėžė.jpg Dėžė kurioje: surinkimo instrukcija, skersiniai vamzdžiai, varžteliai, rankenėlės, kabliukai, slankiojančios sistemos elementai.

 

Svarbu! Šią pavėsinę rekomenduojame statyti uždaresnėse vietose, kurias sunkiau pasiekia stiprūs, gūsingi vėjai, t.y. tarp namų, gyvatvorių, tvorų ir pan. Venkite atvirų vietų, kur vyrauja didelis vėjas. Artėjant audrai visuomet pilnai uždarykite visas pavėsinės dalis.

Pristatymas:

Šias pavėsines vežame įmonės transportu į jūsų nurodytą adresą. Prieš vežant pavėsinę visuomet susisiekiame dėl pristatymo laiko.

Reikia pagalbos surenkant?

Pavėsinę gali surinkti ir mūsų rekomenduojami mesitrai su kuriais bendradarbiaujame jau ne vienus metus. Teiraukitės telefonu.

Šiltnamiams suteikiama garantija: dangai 10 metų, nuo skilinėjimo, aižėjimo, geltonavimo, kitų padarinių dėl kurių paaiškėja, kad danga neatitinka savo ilgaamžiškumo savybių. Konstrukcijai 3 metai, gamybiniam brokui atpažinti, t.y. gamybos metu padaryti defektai, nekokybiško suvirinimo įtrūkimams, neįprastai greitam konstrukcijos rūdijimui, kai tai aiškiai silpnina šiltnamio konstrukciją.

Garantija neapsaugo nuo meteorologinių ar stichinių reiškinių (vėjas, kruša, sniegas, potvyniai, nuošliaužos, žaibas ir t.t.) sukeltų padarinių. Polikarbonatinės dangos samanojimas/žaliavimas ir vandens kondensacija ant polikarbonatinės dangos nėra laikoma defektu. Nedidelės, paviršinės rūdys suvirinimo vietose nėra laikomos defektu jeigu, tai nedaro įtakos šiltnamio konstrukcijos stiprumui ir vientisumui.

Prekių pristatymo metu pastebėjus transportavimo pažeidimus privalu iš karto pranešti vairuotojui/kurjeriui, kuris užfiksuoja pažeidimą ir artimiausiu suplanuotu reisu pakeičia netinkamą prekę ar jos dalis tinkamomis. Kai šiltnamis ir kitos prekės perduodamos pirkėjui – pasirašius pirkimo dokumentą laikoma, kad prekės buvo pristatytos tinkamos būklės. Daugiau info apie tai rasite puslapyje Pirkimo sąlygos.

Pastebėjus prekės broką, kreipkitės žemiau nurodytu el. paštu, pateikdami nuotraukas, bei sąskaitą faktūrą ir mes su jumis susisieksime.

Kilus klausimams dėl šiltnamio garantijos ar atsitikus nelaimei, kai šiltnamis ar dalis jo sugadinama galite kreiptis į info@sodenis.lt ir mes pasistengsime padėti su reikiamomis dalimis arba pateiksime jums tinkamą pasiūlymą.

Atsiliepimai

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Atsiskaitymo būdai
 • Sodenis.lt SwedBank
 • Sodenis.lt Seb
 • Sodenis.lt Luminor
 • Sodenis.lt Citadele
 • Sodenis.lt Revolute
 • Sodenis.lt Šiaulių bankas
 • Sodenis.lt PayPal
 • Sodenis.lt MasterCard
 • Sodenis.lt Visa
 • Sodenis.lt Inbank
 • Sodenis.lt LKU
 • Sodenis.lt Bankinis Bankinis
  pavedimas
 • Sodenis.lt Atsiskaitymas grynais Atsiskaitymas grynais