Šiltlysvė/ daigykla Agrosfera 37
Pristatymas per 2-10d.d.

Šiltlysvė/ daigykla Agrosfera 37

Pristatymas per 2-10d.d.
Prieinamumas: Prekė yra sandelyje

Plotis: 1,54m.
Aukštis: 1,6m.
Ilgis: 5,1m.
Plėvelė: 100 mikronų.

77,00 €

Užsakymus priimame ir telefonu: +3706 97 54838, +3706 25 54588

Šiltlysvė „Agrosfera 37“ skirta auginti ankstyvąsias daržoves, agurkus, paprikas, daigelius, taip pat augalus, kuriems reikalingas išskirtinis mikroklimatas.

Šiltlysvė „Agrosfera 37“ iš cinkuoto plieno profilio su 100 mikronų plėvelės danga.

Produkto medžiaga: rėmas pagamintas iš cinkuoto profilio. Iš tokios medžiagos pagaminti lankai turi gerą tvirtumą, jie nebijo stipraus vėjo, lietaus ir sniego. Vidutinis rėmo tarnavimo laikas yra mažiausiai 10 metų. Aukštos kokybės plėvelė -100 mikronų storio.

Produktas yra 100% atsparus vandeniui su UV stabilizatoriumi, kuris leidžia jūsų augalams ir gėlėms gauti daugiau saulės spindulių, užtikrinant pilną fotosintezės procesą.

Šiltlysvė padės išlaikyti jūsų augalus tinkamoje temperatūroje ir apsaugotus nuo šalčio ir vėjo, suteiks patogią erdvę jūsų augalų darželiui.

Lengva perkelti bet kur sode, puikiai praleidžia orą ir saulės šviesą.

Šiltnamis pristatomas išardytas, kompaktiškai supakuotas, transportavimą galima atlikti automobilio bagažinėje.

Šiltnamis surenkamas gana lengvai ir greitai per 20–30 minučių, naudojant varžtus ir veržles. Viskas, ko jums reikia, yra komplekte.

Šiltnamiams suteikiama garantija: dangai 10 metų, nuo skilinėjimo, aižėjimo, geltonavimo, kitų padarinių dėl kurių paaiškėja, kad danga neatitinka savo ilgaamžiškumo savybių. Konstrukcijai 3 metai, gamybiniam brokui atpažinti, t.y. gamybos metu padaryti defektai, nekokybiško suvirinimo įtrūkimams, neįprastai greitam konstrukcijos rūdijimui, kai tai aiškiai silpnina šiltnamio konstrukciją.

Garantija neapsaugo nuo meteorologinių ar stichinių reiškinių (vėjas, kruša, sniegas, potvyniai, nuošliaužos, žaibas ir t.t.) sukeltų padarinių. Polikarbonatinės dangos samanojimas/žaliavimas ir vandens kondensacija ant polikarbonatinės dangos nėra laikoma defektu. Nedidelės, paviršinės rūdys suvirinimo vietose nėra laikomos defektu jeigu, tai nedaro įtakos šiltnamio konstrukcijos stiprumui ir vientisumui.

Prekių pristatymo metu pastebėjus transportavimo pažeidimus privalu iš karto pranešti vairuotojui/kurjeriui, kuris užfiksuoja pažeidimą ir artimiausiu suplanuotu reisu pakeičia netinkamą prekę ar jos dalis tinkamomis. Kai šiltnamis ir kitos prekės perduodamos pirkėjui – pasirašius pirkimo dokumentą laikoma, kad prekės buvo pristatytos tinkamos būklės. Daugiau info apie tai rasite puslapyje Pirkimo sąlygos.

Pastebėjus prekės broką, kreipkitės žemiau nurodytu el. paštu, pateikdami nuotraukas, bei sąskaitą faktūrą ir mes su jumis susisieksime.

Kilus klausimams dėl šiltnamio garantijos ar atsitikus nelaimei, kai šiltnamis ar dalis jo sugadinama galite kreiptis į info@sodenis.lt ir mes pasistengsime padėti su reikiamomis dalimis arba pateiksime jums tinkamą pasiūlymą.

Atsiliepimai

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Atsiskaitymo būdai
 • Sodenis.lt SwedBank
 • Sodenis.lt Seb
 • Sodenis.lt Luminor
 • Sodenis.lt Citadele
 • Sodenis.lt Revolute
 • Sodenis.lt Šiaulių bankas
 • Sodenis.lt PayPal
 • Sodenis.lt MasterCard
 • Sodenis.lt Visa
 • Sodenis.lt Inbank
 • Sodenis.lt LKU
 • Sodenis.lt Bankinis Bankinis
  pavedimas
 • Sodenis.lt Atsiskaitymas grynais Atsiskaitymas grynais