Šiltlysvės STANDART 4/6/8 m
Pristatymas per 2-10d.d.

Šiltlysvės STANDART 4/6/8 m

Pristatymas per 2-10d.d.
Prieinamumas: Prekė yra sandelyje

Plotis: 0,9 – 0,6 m

Aukštis: 0,6 – 0,9 m

Ilgis: 4/6/8m

Lankai įsiūti į agro plėvelę.

Aukštis ir plotis reguliuojamas suspaudžiant arba išskėčiant lankus, kai jie smaigais tvirtinami į žemę.

Pasirinkite ilgį
20,00 €

Užsakymus priimame ir telefonu: +3706 97 54838, +3706 25 54588

Paprastas montavimas, patikima konstrukcija. Lankai įsiūti į agro plėvelę. Komplekte spaustukai dangos tvirtinimui ją pakėlus, bei kuoliukai – smaigai tvirtinimui į žemę.  Aukštis 90-60cm, plotis 60-90 cm – priklausomai nuo lankų suspaudimo tvirtinant į žemę.

Apsaugo daigus nuo nepalankių oro sąlygų, lietaus ir vėjo.

Praleidžia vandenį, orą ir šviesą.

Apsaugo augalus nuo karščio ir nuo nudegimų.

Apsaugo nuo naktinių šalnų.

Apsaugo nuo paukščių, vabzdžių ir kitokių kenkėjų.

 

KOMPLEKTACIJA SUDARO:

5 vnt lankai pagaminti iš polimero (Polimeras ilgaamžė medžiaga nebijanti šlapios dirvos)

10 vnt kuoleliai (skirti tvirtinimui prie žemės)

5 vnt spaustukai dangos tvirtinimui ją pakėlus

Danga – 40 g / m2

 

Agro plėvelė naudojama padengti šiltlysves ir apsaugoti nuo šalnų. Medžiaga pralaidi vandeniui ir orui; apsaugo augalus nuo lengvo nakties šalčio (iki -3, -4 ° C) ir šalto rūko. Drobė sukuria palankų mikroklimatą ir didina augalų vegetacijos laikotarpį. Medžiaga turi didelį stiprumą;

Eksplotacijos trukmė – 3-4 sezonai

Šiltnamiams suteikiama garantija: dangai 10 metų, nuo skilinėjimo, aižėjimo, geltonavimo, kitų padarinių dėl kurių paaiškėja, kad danga neatitinka savo ilgaamžiškumo savybių. Konstrukcijai 3 metai, gamybiniam brokui atpažinti, t.y. gamybos metu padaryti defektai, nekokybiško suvirinimo įtrūkimams, neįprastai greitam konstrukcijos rūdijimui, kai tai aiškiai silpnina šiltnamio konstrukciją.

Garantija neapsaugo nuo meteorologinių ar stichinių reiškinių (vėjas, kruša, sniegas, potvyniai, nuošliaužos, žaibas ir t.t.) sukeltų padarinių. Polikarbonatinės dangos samanojimas/žaliavimas ir vandens kondensacija ant polikarbonatinės dangos nėra laikoma defektu. Nedidelės, paviršinės rūdys suvirinimo vietose nėra laikomos defektu jeigu, tai nedaro įtakos šiltnamio konstrukcijos stiprumui ir vientisumui.

Prekių pristatymo metu pastebėjus transportavimo pažeidimus privalu iš karto pranešti vairuotojui/kurjeriui, kuris užfiksuoja pažeidimą ir artimiausiu suplanuotu reisu pakeičia netinkamą prekę ar jos dalis tinkamomis. Kai šiltnamis ir kitos prekės perduodamos pirkėjui – pasirašius pirkimo dokumentą laikoma, kad prekės buvo pristatytos tinkamos būklės. Daugiau info apie tai rasite puslapyje Pirkimo sąlygos.

Pastebėjus prekės broką, kreipkitės žemiau nurodytu el. paštu, pateikdami nuotraukas, bei sąskaitą faktūrą ir mes su jumis susisieksime.

Kilus klausimams dėl šiltnamio garantijos ar atsitikus nelaimei, kai šiltnamis ar dalis jo sugadinama galite kreiptis į info@sodenis.lt ir mes pasistengsime padėti su reikiamomis dalimis arba pateiksime jums tinkamą pasiūlymą.

Atsiliepimai

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Atsiskaitymo būdai
 • Sodenis.lt SwedBank
 • Sodenis.lt Seb
 • Sodenis.lt Luminor
 • Sodenis.lt Citadele
 • Sodenis.lt Revolute
 • Sodenis.lt Šiaulių bankas
 • Sodenis.lt PayPal
 • Sodenis.lt MasterCard
 • Sodenis.lt Visa
 • Sodenis.lt Inbank
 • Sodenis.lt LKU
 • Sodenis.lt Bankinis Bankinis
  pavedimas
 • Sodenis.lt Atsiskaitymas grynais Atsiskaitymas grynais