Šiltnamis Nova (3.0m pločio)
Garantija pirkėjui
 • 10 metų garantija polikarbonatinei dangai.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
 • Išparduota

Šiltnamis Nova (3.0m pločio)

Garantija pirkėjui
 • 10 metų garantija polikarbonatinei dangai.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
Prieinamumas: Prekė yra sandelyje
Prekės kodas: SOD52544
Plotis: 3.0m
Rėmas: 25x25 vamzdis
Dangos tvirtinimas: Plieninėmis juostomis stogas ir savisriegiais varžtais sienos.

Dydis:
Plotis 3,0 m.
Aukštis 2,1 m.
Ilgis 4,0 m arba pasirinktinai
Rėmas: cinkuotas vamzdis 25×25 mm.
Lankai: 0,67 m atstumu, surenkami iš atskirų elementų.
Danga: 4 arba 6 mm, tvirtinama plieninėmis juostomis ir savisriegiais su tarpinėmis.

559,00 €
Išparduota


Užsakymus priimame ir telefonu: +3706 97 54838, +3706 25 54588

Šiltnamis NOVA, jo pagrindinis bruožas – ideali forma. Skirtingai nuo arkinių šiltnamių, jis turi aukštas vertikalias sienas. Tai leidžia visus aukštus augalus tolygiai pasodinti visame šiltnamyje.  Augalai tokiame šiltnamyje turės daugiau erdvės, todėl galite tikėtis ir gausesnio derliaus !

Konstrukcija

NOVA šiltnamio rėmas gaminamas iš cinkuoto 25×25 mm kvadratinio vamzdžio. Šiltnamis NOVA turi duris abiejuose šiltnamio galuose, durys yra su orlaidėm vėdinimui. Danga tvirtinama plieninių juostų pagalba, todėl laikosi daug tvirčiau, nei tvirtinama varžtais. Šiltnamio arkos išdėstytos 0,67 m atstumu.

Danga

Šiltnamis komplektuojamas su 4 mm arba 6 mm kanaline polikarbonatine danga. Danga gaminama naudojant SABIC (Saudo Arabija) ir COVESTRO (Vokietija) žaliavas. Gamybai naudojama italų kompanijos „OMIPA spa“ įranga. Visas mūsų parduodamas polikarbonatas turi UV apsaugą. Dangai suteikiama 10 m gamintojo garantija.

Neapsigaukite, dažnu atvėju, labai žemas kainas siūlantys pardavėjai, nutyli apie komplektuojamą dangą ir parduoda šiltnamius su nekokybiška danga, kurią 1-2 m bėgyje reikia keisti. Norint pakeisti į kokybišką dangą gali tekti sumokėti ir iki 50% šiltnamio kainos.

Montavimas

Šiltnamis NOVA surenkamas paprastai, kadangi šiltanamio priekis ir galas yra pilnai surinkti. Stogo danga tvirtinama plieninėmis juostomis, prie sienų prisukama savisriegiais. Surinkimas nėra sudėtingas, šiltnamis gali būti pastatytas per pusdienį. Pridedama išsami surinkimo instrukcija. Galima įsigyti ir statyti ant 90mm aukščio cinkuoto plieno pamato.

Visus mūsų parduodamus šiltnamius, už papildomą mokestį, gali sumontuoti ir mūsų rekomenduojami meistrai, dėl surinkimo galite teirautis telefonu.

Pristatymas

Visus šiltnamius vežame savo transportu, todėl pristatymo laiką galima derinti. Prieš vežant šiltnamį visuomet susisiekiame dėl pristatymo laiko. 

Dydis: Plotis – 3 m, aukštis – 2,1 m, sienos aukštis 1,6 m, ilgis – 4, 6, 8, … m
Dangos tvirtinimas: Plieninėmis juostomis stogas ir savisriegiais varžtais sienos.
Konstrukcija: 25×25 mm cinkuotas vamzdis
Danga: 4 arba 6 mm
Dangos pjaustymas: Danga pristatoma lapais 2,1x6m juos reikia susipjaustyti
Skylutės varžtams: Visos skylės yra paruoštos, gręžti nereikia, dangos tvirtinimui yra įmuštos skylutės.
Tvirtinimas į žemę: Yra kojelės tvirtinimui į žemę, galima statyti ir ant pamato
Rankenėlės ir užraktai: Metalinės rankenėlės ir metaliniai skląsčiai
Kraigas: Yra, cinkuotas.
Polikarbonato jungimas: Jungiama užleidžiant lapus vieną ant kito
Durys ir orlaidės: Bazinėje komplektacijoje durys priekyje, varstomos pilnai arba iki pusės, gale yra orlaidė. Galima papildomai komplektuoti stoglangius, bei antras duris.
Difuzinė juosta ir polikarbonato užbaigimo profiliai: Nėra, įsigijama atskirai
Metalas: 0,8 mm, cinkuotas iš abiejų pusių
Varžtai: Cinkuoti
Kabliukai: Yra
Įpakavimas: Konstrukcijos priekis-galas surinkti ir surišti tarpusavyje (ilgis 3 m, aukštis 2,1 m, plotis 0,1 m), Dėžė/dėžės su likusia konstruckjja ir tvirtinimo elementais atskirose pakuotėse, polikarbonatas susuktas į ruloną (ilgis 2,1 m, skersmuo ~0,8 m)
Instrukcija: Yra
Surinkimo sudėtingumas (nuo 1-lengva iki 10-sunku): 3

Šiltnamiams suteikiama garantija: dangai 10 metų, nuo skilinėjimo, aižėjimo, geltonavimo, kitų padarinių dėl kurių paaiškėja, kad danga neatitinka savo ilgaamžiškumo savybių. Konstrukcijai 3 metai, gamybiniam brokui atpažinti, t.y. gamybos metu padaryti defektai, nekokybiško suvirinimo įtrūkimams, neįprastai greitam konstrukcijos rūdijimui, kai tai aiškiai silpnina šiltnamio konstrukciją.

Garantija neapsaugo nuo meteorologinių ar stichinių reiškinių (vėjas, kruša, sniegas, potvyniai, nuošliaužos, žaibas ir t.t.) sukeltų padarinių. Polikarbonatinės dangos samanojimas/žaliavimas ir vandens kondensacija ant polikarbonatinės dangos nėra laikoma defektu. Nedidelės, paviršinės rūdys suvirinimo vietose nėra laikomos defektu jeigu, tai nedaro įtakos šiltnamio konstrukcijos stiprumui ir vientisumui.

Prekių pristatymo metu pastebėjus transportavimo pažeidimus privalu iš karto pranešti vairuotojui/kurjeriui, kuris užfiksuoja pažeidimą ir artimiausiu suplanuotu reisu pakeičia netinkamą prekę ar jos dalis tinkamomis. Kai šiltnamis ir kitos prekės perduodamos pirkėjui – pasirašius pirkimo dokumentą laikoma, kad prekės buvo pristatytos tinkamos būklės. Daugiau info apie tai rasite puslapyje Pirkimo sąlygos.

Pastebėjus prekės broką, kreipkitės žemiau nurodytu el. paštu, pateikdami nuotraukas, bei sąskaitą faktūrą ir mes su jumis susisieksime.

Kilus klausimams dėl šiltnamio garantijos ar atsitikus nelaimei, kai šiltnamis ar dalis jo sugadinama galite kreiptis į info@sodenis.lt ir mes pasistengsime padėti su reikiamomis dalimis arba pateiksime jums tinkamą pasiūlymą.

Atsiliepimai

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Atsiskaitymo būdai
 • Sodenis.lt SwedBank
 • Sodenis.lt Seb
 • Sodenis.lt Luminor
 • Sodenis.lt Citadele
 • Sodenis.lt Revolute
 • Sodenis.lt Šiaulių bankas
 • Sodenis.lt PayPal
 • Sodenis.lt MasterCard
 • Sodenis.lt Visa
 • Sodenis.lt Inbank
 • Sodenis.lt LKU
 • Sodenis.lt Bankinis Bankinis
  pavedimas
 • Sodenis.lt Atsiskaitymas grynais Atsiskaitymas grynais